Gruaja pretendon se ka parë fytyrën e Jezusit në flakët e zjarrit

gruaja-zjarriJulie Redman, mendon se ka parë fytyrën e Jezusit në flakën e ndezur në një kosh plehrash, por miqtë e saj thonë se është fytyra e Djallit.

Administratorja 52-vjeçare, nga Tickenham, Somerset tha se ishte frikësuar që flaka kishte parë pamjen e një fytyre njerëzore.

“U mrekullova dhe doja të dija a e shihnin dhe miqtë e familjarët e mi këtë gjë. Disa prej tyre mendonin se ishte fytyra e djallit dhe sa më shumë që e vështroja, aq më shumë më ngjante me një interpretim djallëzor.

Unë besoj tek gjërat supernatyrore dhe besoj gjithashtu se çdo gjë është e mundur”, shtoi ajo.

Fytyra e shfaqur në flakë kishte një mjekër dhe mustaqe dhe shumë besonin dhe ndjenin se ishte fytyra e Djallit.klan

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e paftuar i hyn në emision LIVE, mes lotësh tregon arsyen

Moderatori shqiptar nga Kosova Shpëtim Desku është përballur me një të papritur ...