Gruaja e John Legend nxjerr “zogun” në AMA 2016

tiegenIshte një mbrëmje për këngëtarët, por spektaklin më të madh e dhuroi Chrissy Teigen.

Bashkëshortja bukuroshe e John Legend fitoi çmimin për fustanin që nxorri më shumë “lëkurë” në pah në American Music Awards, pasi veshja e saj mbulonte vetëm pjesët më të pafajshme.

Dhe si pasojë e vuri John Legend në silket përpara të gjithëve, i cili kaloi po aq kohë duke performuar në skenë sa duke i rregulluar veshjen mamasë së fëmijës së tij, raporton in tv.

Chrissy ishte më shumë se thjesht përvëluese kur vuajti një “keqfunksion garderobe” të paralajmëruar, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Si të mos mjaftonte fakti se fustani i saj hapej pikërisht aty ku duhej të mbulonte (në mes të këmbëve!), modelja 30 vjeçare nuk kishte veshur as mbathje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...