VIDEO+18/ Hyn në dhomën e hotelit dhe gjen gruan nudo me të dashurin, ja cfarë ndodh

Një burrë që dyshonte se gruaja e tradhëtonte, e ka gjetur atë në një dhomë hoteli me një mashkull.

Pasi u trondit nga ajo që pa ai ka nisur të rrahë bashkëshorten e tij si dhe dashnorin e saj.

Ai i ra ziles fillimisht dhe pasi pa atë skenë, iu turr dashnorit të gruas. Edhe pse shoku i tij, i cili e shoqëronte, u mundua që ta ndalojë, çdo gjë ishte e kotë dhe pa asnjë vlerë.

Nuk bëhet e ditur se ku është bërë video por në bazë të asaj që shihet, ngjarja duhet të ketë ndodhur në ndonjërin nga vendet aziatike.
Shikoni videon më poshtë për të kuptuar reagimin e këtij burri ndaj dashnorit të gruas dhe gruas së tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...