Greqi, ekzekutohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar, mister motivi

UntitledNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Athinë ku eshte vrare nje 32-vjecar nga Shqipëria.
Bëhet fjalë për vasjen e një shqiptari në mënyrë misterioze. Mendohet se ngjarja ka në orët e para të mëngjesit në Keratsini.
Mediat greke pohojnë se 32-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk dihet ende ishte gjetur i plagosur me armë zjarri në makinën e tij, ndërsa kishte ndërruar jetë gjatë kohës që po transportohej në spital.

Po ashtu, të blutë në Athinë raportojnë se në këtë zonë ka ndodhur një tjetër ngjarje, pasi policia u njoftua për grabitje të një banese.
Bëhet e ditur se sapo forcat policore mbërritën në vendin e ngjarjes, ata u përballën me grabitësit, të cilët hapën zjarr ndaj tyre. Ndërkohë, po hetohet nëse këto ngjarje kanë lidhje me njëra-tjetrën apo jo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapet duke vjedhur naftë, prangoset punonjësi i sigurisë së ‘’TAP’’ në Lushnje

Policia e Lushnjes ka arrestuar një polic privat dhe shokun e tij ...