Greqi- Bosnjë/ Skandal në futboll, lojtari boshnjak ul pantallonat kundërshtarit(Foto)

UntitledNdeshja Greqi-Bosnje, për kualifikimet e botërorit e cila përfudnoi 1-1, regjistroi një situatë aspak të këndshme. Bëhet fjalë për sulmuesin boshnjak të Romës, Edin Dzeko i cili 10 minutat e fundit ka përfunduar i shtrirë përtokë nga Papastathopoulos dhe ka reaguar duke i ulur pantallonat futbollistit grek. Pas disa minutash konsultime me asistentët e tij arbitri ka vendosur të nxjerrë jashtë sulmuesin.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ky është goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë

Ky është goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë

Një gol spektakolar është shënuar në kampionatin e Kilit, në ndeshjen mes Universidad ...