Granit Xhaka uron Shqipërinë e Kosovën, ja cfarë pret nga Taulanti

gjesti-granitShqipëria dhe Kosova përballen sonte në mbrëmje me kundërshtarët e tyre, Izraelin dhe Turqinë.

Shqipëri-Izrael do të luhet në “Elbasan Arena”, ndërsa Kosovë-Turqi do të luhet në Antalia.

Futbollisti shqiptar që luan tek Arsenali, Granit Xhaka është shprehur se do ti shikojë të dy ndeshjet, ndërkohë shpreson që vëllai i tij, Taulanti të shënojë gol.

“Tani po relaksohem duke shikuar ndeshjet Turqi – Kosovë dhe më pas atë Shqipëri – Israel. Ishalla me fitore. Vëllai im i dashur, pres një Gol prej teje”- shkruan Xhaka./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkarkohet Ranieri, pesë kandidatë për trajner tek Leicester City

Një lajm që nuk mund të imagjinohej vetëm disa orë më parë ...