Grabitet banesa e deputetit të PS-së në mes të Tiranës, ja cfarë morën hajdutët

tirane-policiaGrabitet banesa e deputetit socialist Namik Kopliku. Sipas burimeve grabitësit ende të paidentifikuar kanë shqyer derën e banesës së deputetit që ndodhej tek “Myslym Shyri” në Tiranë.

Mësohet se ata kanë marrë disa bizhuteri me vlerë. Denoncimi në Polici është bërë nga vetë deputeti dhe Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info

Sakaq, socialisti thotë për Report Tv se nuk ishte në banesë kur ka ndodhur ngjarja. “E zbuluam në drekë, kur u kthyem në banesë dhe kuptuam që na kishin marrë bizhuteri, ora dore e pak para”, ka deklaruar Kopliku.

/LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.