Këtyre grabitësve i mjaftojnë vetëm 10 sekonda për të vjedhur një shtëpi(Video)

grabites-shpejtesiNë Londër është xhiruar një video, teksa dy grabitës në një lagje luksoze vodhën një shtëpi për 10 sekonda. Dy grabitës shkojnë të bastisin një vilë duke përdorur mjete mjaft të thjeshta.
Me një kartë plastike ata hapin derën e jashtme dhe hyjnë brenda për 10 sekonda.
Vjedhet nuk janë problem vetëm në Londër, por edhe në Shqipëri kohët e fundit po vidhen shumë automjete që parkohen në fund të pallateve si dhe banesat.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo16

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn në sallë

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin “Të shihemi ...