Golf VII Kabrio së shpejti në treg, ja si do të duket(Foto)

UntitledSë fundmi, është promovuar modeli Volksëagen Golf VII i ristilizuar, ndërsa tani dizajneri i pavarur i ashtuquajtur X-Tom Design është marrë me idenë se si mund të duket ky model në version kabrio.

Golf kabrio aktual ende vazhdon të bazohet në gjeneratën e mëparshme.
Megjithatë, deri më tani nuk është konfirmuar ende asgjë në lidhje me versionin kabrio të modelit të ristilizuar Golf VII.
X-Tom Design për këtë Golf VII në version kabrio ka parashikuar pjesën e përparme më të zbukuruar, të ngjashme sikur modeli i ristilizuar i Golf VII. Ndër të tjera, ai ka parashikuar edhe mbrojtësit e rinj, shiritat nga kromi të vendosura në pjesën e poshtme të maskës së përparme, si dhe dritat LED.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Fiesta ST” i ri, ky është modeli super-ekonomik i Ford

Fordi ka prezantuar modelin e furishëm Fiesta ST, të bazuar në gjeneratën ...