Dhunoi 3-vjeçarin në kopësht, Gjykata Tiranës jep dënimin për Anjeza Shabanin

anjeza-shabaniGjykata e Tiranës vendos për Anjeza Shabanin, administratoren e kopshtit “Diren’’ 2 vite burg. Pas publikimit të videos në qershor të këtij viti, ku Shabani shfaqej duke dhunuar një fëmijë në ambientet e kopshtit në Sauk, u bënë edhe akuza të tjera ndaj saj. Më herët, Prokuroria e Tiranës kërkoi 4 vite e 6 muaj burg për Shabanin, e cila akuzohet edhe për “keqtrajtim të të miturve në 3 raste”, si dhe për “fshehje të të ardhurave”. Por për shkak se ka fituar gjykim të shkurtuar, asaj i jepet 1/3 e dënimit.

LEXO EDHE:  Tiranë, shpallet në kërkim polici i dyshuar si trafikant, iu gjet drogë në makinë

Në seancën e kaluar, avokati i Anjeza Shabanit pretendoi se ajo ka shfaqur pendesë për ngjarjes që në fillim, dhe për këtë kërkoi dënimin e saj vetëm me periudhën e paraburgimit..

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. Mrekulli te vuaj denimin vetem per faktin se mania per te fituar para i ka degraduar njerezit duke humbur ndjeshmerine njerezore ndaj femijeve qe eshte qenia me e pafajshme dhe me qetesuese ne bote dhe duke u kthyer ne horror deri ne kanibale depsezia palaçoja!! !!Rrofshin femijet !!

    ;BURG KANIBALEVE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here