Gjirokastër, i riu gjendet i vdekur në mes të rrugës, policia: Eshtë qëlluar

Untitled Një 27-vjecar është gjetur i pajetë në një fshat mes Gjirokastrës dhe Tepelenës.

Policia njofton se viktima është identifkuar si shtetasi 27-vjeçar F. Kanushi.

Sipas burimeve, 27-vjecari rezulton i qëlluar me armë, cfarë i ka shkaktuar edhe vdekjen.

Policia gjithashtu po heton edhe pistën e vetëvrasjes.

Blutë e policisë po hetojnë në lidhje me ngjarjen dhe do të marrin në pyetje edhe familjarët e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Llalla pret në Tiranë kreun e Antimafias italiane

Drejtori i Antimafias Italiane, Franko Roberti ka mbërritur në Tiranë për një ...