Gjirokastër, i riu gjendet i vdekur në mes të rrugës, policia: Eshtë qëlluar

Untitled Një 27-vjecar është gjetur i pajetë në një fshat mes Gjirokastrës dhe Tepelenës.

Policia njofton se viktima është identifkuar si shtetasi 27-vjeçar F. Kanushi.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve, 27-vjecari rezulton i qëlluar me armë, cfarë i ka shkaktuar edhe vdekjen.

Policia gjithashtu po heton edhe pistën e vetëvrasjes.

Blutë e policisë po hetojnë në lidhje me ngjarjen dhe do të marrin në pyetje edhe familjarët e tij.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here