Gjeniu 15-vjeçar nga Shkodra, e pabesueshme si e cilëson Berishën, Metën, Ramën e Bashën

9
Kliko per me shume info

nikolin-pepushajNilidon Pepushaj është një 15-vjeçar nga Shkodra. Ai vazhdon klasën e 9-të në shkollën jopublike të quajtur ‘Zemra e Krishtit’.
Një fëmijë i zakonshëm shkodran por që ndryshon nga fëmijët e tjerë nga dëshira e tij për të mësuar gjëra të reja dhe sidomos për të krijuar. Nilidoni është shumë i aftë në përdorimin e kompjuterit, aq sa stafi i rrjetit më të madh social, Facebook, e ka vënë atë në listën e njerëzve të besuar dhe tashmë ai ka akses në mirëmbajtjen e këtij rrjeti.

Dje ai ka qenë i ftuar në emisionin “Top Show”. Ja cfarë mendon 15 vjecari nga Shkodra për Edi Ramën, Sali Berishën, Lulzim Bashën dhe Ilir Metën!

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here