EMRI dhe FOTO/ Gjendet i vdekur në pyll teknologu i rafinerisë se naftës

shefo-duraj-teknologNjë 57-vjecar është gjetur i vdekur në pyllin e fshatit Kalenjë të Mallakastrës. Bëhet me dije se viktima është Shefo Duraj me profesion teknolog në uzinën e naftës në Ballsh.

Duraj ishte zhdukur prej ditësh dhe denoncimin në Polici e kanë bërë familjarët e tij, të cilët u shprehën se kanë humbur kontaktet në datën 20 nëntor.

Kliko per me shume info

Sipas informacioneve paraprake të policisë dyshohet se vdekja ka qenë aksidentale.

Ekspertët e mjekësisë ligjore pritet të përgatisin një raport përfundimtar mbi shkaqet e vdekjes së 57-vjecarit. Trupi i pajetë u gjet nga një bari i zonës i cili njoftoi menjëherë policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here