Gjendet një gomone e djegur në Vlorë, policia dyshon se përdorej për transport droge

policia-kufitareGjendet një gomone e djegur në Vlorë, pranë Gjirit të Gramës. Burimet tregojnë se dyshohet se kjo gomone përdorej ër transport droge. Gjatë një kontrolli në terrën, mjetii lundrues u gjet i djegur. Policia Kufitare ndërkohë do të bëjë verifikimet e saj në vendin u gjet gomonia. Ende nuk dihet ende asnjë e dhënë sa i takon këtij rasti, si dhe pista si mund të ketë ndodhur ngjarja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

HISTORIA/ Humbi 8 djem, babai ka një mesazh prekës për vajzën e vetme

Të humbësh 8 djem është një tragjedi e madhe, ndaj ky babai ...