15-vjecari gjendet i vetëvrarë në banesë, Policia: S’ka shenja dhune

policia2015Një 15-vjeçar është gjetur i vetëvarur në fshatin Boriç të Malësisë së Madhe.

Viktima është shtetasi me inicialet E. L., i cili është gjetur i pajetë në banesë nga familjarët e tij.Policia ka bërë të ditur se nga veprimet hetimore të kryera dhe ekspertiza mjekoligjore, në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tiranë/ E dhunoi vjehrri, dhëndri merret në mbrojtje nga policia

Një 69-vjeçar me incialet S.T. është denoncuar pasi dyshohet se ka ushtruar ...