15-vjecari gjendet i vetëvrarë në banesë, Policia: S’ka shenja dhune

policia2015Një 15-vjeçar është gjetur i vetëvarur në fshatin Boriç të Malësisë së Madhe.

Viktima është shtetasi me inicialet E. L., i cili është gjetur i pajetë në banesë nga familjarët e tij.Policia ka bërë të ditur se nga veprimet hetimore të kryera dhe ekspertiza mjekoligjore, në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.