Gjen në rrugë unazën me vlerë 70 mijë euro, veprimi i tij do t’ju lërë pa fjalë

unaza-shtrenjte30-vjeçari Andy, nga Londra, gjeti jashtë një lokali një unazë me vlerë mbi 70 mijë euro. Pavarësisht vlerës së madhe të unazës, i riu zgjedh të bëjë gjënë e duhur.

Ai bën një publikim në Facebook, për të gjetur pronaren e unazës. Apeli në rrjetin social jep rezultat raporton Daily Mail.

Pronarja e unazës së çmuar është një zonjë e moshuar, që përmes dokumenteve të shumta ka vërtetuar pronësinë e saj për unazën.

“E moshuara ishte shumë e lumtur” u shpreh Andy, që ndihet shumë mirë për atë që bëri.

“Njëherë dhe unë kam humbur telefonin dhe e gjeta përmes rrjeteve sociale. Ajo që bën mirë, të kthehet gjithnjë mbrapsht” tha ai.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrefimi/ “Burri ka harruar të bëjë seks, por ajo që më bën pacienti më ka marrosur”

E martuar prej 10 vitesh, ajo tradhton për herë të parë bashkëshortin ...