Gjarpëri 7 metra del nga tavani i një lokali, tmerrohen klientët

Një gjarpër gjigant tmerroi darkuesit pasi çau tavanin e restorantit.

Në video duken punonjësit e restorantit të cilët përpiqen ta largojnë duke përdorur një çengel hekuri.
Besohet se videoja është filmuar në Hong Kong.

Gjarpëri ishte aq i madh dhe aq i trashë sa atyre u duhej të zgjeronin gropën në mënyrë që ta nxirrnin jashtë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Edhe majmunët bëjnë selfie si njerëzit. Shihni pozat e pabesueshme të tyre!(Foto)

Pozat e majmunëve duken krejtësisht si të njerëzve kur ‘’qepen’’ pas telefonit ...