E rrallë, fotografohet gjarpëri me syze dhe mustaqe (Foto)

UntitledNjë ndër qeniet më të ralla në këtë tokë. Bëhet fjalë për gjarpërin me shenja interesante në trup, ku ndër tyre janë syzët në sy dhe mustaqet mbi buzë. Gjarpri u zbulua në Teksas dhe fotografitë e tij u publikuan online.
Së bashku me fotografitë e publikuara ishte edhe përshkrimi:“A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli?”.Më poshtë keni fotot e gjarprit “trendy”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

Vajza e identifikuar si Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ...