Genta një thirrje për të gjithë! (Foto)

111Genta Ismajli, një ndër këngëtaret më të kërkuara në Shqipëri dhe Kosovë ka një kërkesë për të gjithë… ose më saktë për ata që jetojnë në Kosovë. Ajo ka postuar një foto ku tregohen thonjë, të cilat ajo duket se i ‘’dashuron’’. KËshtu, ajo bën thirrje për të gjithë ata që mund t’i bëjnë thonjtë kështu!

Kush din mi be thojt keshtu n Kosovë?😘

A photo posted by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...