Gazetarja shqiptare: Ilir Meta ka më shumë lekë se Donald Trump

DEBATI-FATMAPasuria e kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta ka qenë pjesë e humorit të emisionit “Thumb” në Top Channel.

Në fillim të emisionit, ku zakonisht prezantohen personazhet që do të trajtohen, flitet për pasurinë e Donald Trump.

Por në këtë moment një prej moderatoreve të emisionit, Fatma, i kërkon gazetares lajme edhe për pasurinë e Ilir Metës.

DIALOGU

Gazetarja e Top Channel: Sot do flasim për Behgjet Pacollin, që siç e dini ka shumë lekë, do flasim edhe për Bleonën, edhe për Donald Trump.

Fatma (moderatore e emisionit Thumb): Po për Ilir Metën? Se edhe ai ka shumë lekë.

Gazetarja: Jo këtë se kemi.

Fatma: Dëgjo këtu ti goce. Mos më thuaj që se kemi Ilir Metën se Ilir Meta është më i pasur se të gjithë këta bashkë. OK? Të blen ty, këtë redaksi, lajmin dhe bëhet kryeministri i Botës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shoferi kryen 3 shkelje njëherësh, nuk gjobitet, s’do ta besoni kush është autori

Tashmë çdo ditë shoferët hasin me shkelje nga më të ndryshmet, por ...