Gazetarja turpërohet “Live” në emision, i zbërthehet zinxhiri i fustanit dhe…

Një gazetare spanjolle është bërë “hit” në internet, pasi është turpëruar në transmetim live.

Ajo është Tania Llasera, e cila tentoi të rregullonte fustanin pasi nuk po ndihej rehat por papritur i është zbërthyer zinxhiri dhe i është ekspozuar i gjithë gjoksi para kamerave.

Ajo është kthyer menjëherë më shpinë nga kamerat dhe më pas është larguar nga studio, por video ka dalë në internet dhe po bën xhiron e botës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Habisin meshkujt, ky është vendi që u pëlqen më shumë të bëjnë seks

Sipas një hulumtimi të realizuar së fundmi, 73% e meshkujve dëshirojnë të ...