Gazetarja shpërthen ndaj De Biasit: Pse ja bën gjithmonë këtë TVSH-së?

1
Kliko per me shume info

debiasiTrajneri De Biazi menjëherë pas ndeshjes dha një intervistë  për TVSH, ku u shfaq mjaft i nervozuar për zhgënjimin që pësoi nga kombëtarja, në humbjen nga Izraeli 3-0 brenda në shtëpi.

De Biasi pasi ju përgjigj disa pyetjeve u largua me shpejtësi dhe veprimin e tij e ka komentuar edhe gazetarja e TVSH.

Kliko per me shume info

“Pse De Biazi largohet në këtë mënyrë, pa thënë kurrë mirupafshim qoftë, edhe në gjuhën italiane. Pse ia bën këtë gjë gjithmonë Televizionit Publik Shqiptar që derdh lekë për ta transmetuar eksluzivisht”, ka thënë Hygerta Sako pas ikjes së De Biazit.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here