Gazetari hyn brenda magazinës me kanabis: Prodhimi i ri për eksport është gati

hoxha-kanabis-magazineGazetari investigativ i “News 24” Artan Hoxha, pas zbulimit të disa parcelave me kanabis, ka sjellë për herë të parë pamje të një magazine ku thahet kanabisi.

Ai ka shkruar një status në “Facebook”, ku ironizon: “Korr, shi, magazinon pa firo, prodhimi i ri për eksport është gati prandaj jemi kaq konkurrent serioz me BE-në”, ka shkruar Hoxha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. …., keshtu mafiozet e mbollen, e korren, e thane hashashin dhe i thane ketij gazetari hajde tani ne magazinat tona dhe bej selfie dhe na nxirr ne media?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Protesta para Kryeministrisë, reagon Ahmetaj: PD gënjen njerëzit, e ka kapur etja për pushtet

Në ditën e katërt të protestës, ka reaguar Ministri i Financave, Arben ...