Gazetari hyn brenda magazinës me kanabis: Prodhimi i ri për eksport është gati

hoxha-kanabis-magazineGazetari investigativ i “News 24” Artan Hoxha, pas zbulimit të disa parcelave me kanabis, ka sjellë për herë të parë pamje të një magazine ku thahet kanabisi.

Ai ka shkruar një status në “Facebook”, ku ironizon: “Korr, shi, magazinon pa firo, prodhimi i ri për eksport është gati prandaj jemi kaq konkurrent serioz me BE-në”, ka shkruar Hoxha.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. …., keshtu mafiozet e mbollen, e korren, e thane hashashin dhe i thane ketij gazetari hajde tani ne magazinat tona dhe bej selfie dhe na nxirr ne media?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here