Gazetari kapet mat, shef gjoksin e koleges, harron fjalët(Video)

gazetari-kapet-matGazetari i mirënjohur në Britani, Pier Morgan kapet mat duke parë gjoksin e Susanna Reid, kolegës së tij. Në emision live, gazetari kthen kokën disa herë tek gjoksi koleges, duke shkaktuar humor dhe një temë diskutimi në vend.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dasmë si kjo s’keni parë ndonjëherë, ja pse është bërë “virale” në internet

Dasmë si kjo s’keni parë ndonjëherë, ja pse është bërë “virale” në internet

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo është xhiruar në një ...