Gazetari në “Elbasan Arena”: Nuk kam parë masa të tilla në 25 vitet e fundit!

gazetariii“Nuk kam pare masa te tilla sigurie ne 25 vitet e fundit”.

Ky eshte pohimi i gazetarit te njohur sportiv Ervin Baku i cili ka hyre ne stadiumin Elbasan Arena ku do te luhet ndeshja Shqiperi-Izrael.

Kliko per me shume info

Ja cfare shkruan ai ne faqen e tij ne FB:

FOTO E DITES

Tradita vazhdon. Edhe sot. Munda, me shume mundim, ta shkel fushen ne “Elbasan Arena”. Eshte realisht “shtetrrethim”. Ju siguroj qe nuk kam pare kurre masa te tilla sigurie ne 25 vitet e fundit. Dhe jam i sigurt qe nuk do te shikoj me. Deri kur te rikthehet perseri Izraeli. Nejse… “Elbasani eshte fatsjelles”, tha Xhani De Biazi. Keshtu mendoj dhe une. Gjithçka eshte gati ketu.
Shqiperi – Izrael, pas fiks pas 255 minutash.
Do te ishte fantastike ta mbyllnim kete vit me 9 pike.
#ForcaShqiperiJemiKuqeZi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.