FOTOLAJM/ Plas gallata me ministrin Ilir Beqaj pas skandalit

Pas publikimit të telefonatës që zbuloi arsyen e shkarkimit të Kryetarit të degës së Fondit të Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor në qytetin e Tropojës, në rrjetet sociale ka plasur gallata ndaj ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...