Gafa e policëve që ishin caktuar të ruanin hotelin ku rrinin izraelitët

POLICET-IZRAELITEFiksimi pas Facebook e thonë të gjithë ekspertët që po kthehet në shqetësim. Këta dy policë duken shumë të përqendruar pas telefonave të tyre gjatë orarit të shërbimit.

Ata janë fotografuar brenda një hoteli në qendër të Tiranës, ku kanë qëndruar izraelitët në pritje të ndeshjes së sotme me Shqipërinë në Elbasan.

Por kanë harruar një detaj që u prish shumë punë. Në divanin përballë shihet një automatik. Këta policë mesa duket nuk e dinë rëndësinë e armëve që u janë besuar. Fotot janë publikuar nga jetaoshqef.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. keshtu jan policet kur i merr nga kamrjer e ben polic , qe ju kan thirr gjith jetes o cerro nderroje icik tavllen , etjer , nuk kan minimumin e kualifikimit nuk kan ber as ushtri po i kan marr nga bankat e shkolles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo që kjo vajzë bën me babain e saj, jep një mesazh shumë të fuqishëm, dhe merr zemrat e të gjithë shikuesve (Video)

Mesazhet sensibilizuese kohët e fundit janë të shumtë. Këtë herë, qëllimi i ...