Futbollisti i Milanit shkon në hotel me një femër, shokohet kur zbulon se kush është

transeksuale-futbollisti-milanitNëse do të thuhej emri i tij, do të shpërthente një skandal i madh seksual tek Milani, por transeksualja italo-braziliania e ka fshehur diçka të tillë. Ajo ka thënë se ka njohur një futbollist të ekipit italian gjatë një darke dhe më pas shkuan në hotel dhe aty lojtari kuptoi se nuk kishte një krah një femër, por një transeksuale.

Guendalina Rodriguez, 20 vjeçe, e ka rrëfyer historinë e saj në emisionin “La Zanzara” në Radio24.

Kliko per me shume info

“Kam njohur një futbollist të Milanit gjatë një darke në Milano. Ai u ofrua të më shoqëronte në hotel pa pasur dyshime se do të kishte përballë një trans. E mësova më vonë që ai ishte një futbollist i Milanit, por emrin nuk e them sepse nuk dua të shkaktoj një tragjedi”, shkruan ajo duke shtuar më tej se lojtari i ka thënë se nëse del emri i tij, atëherë ai mbaron si lojtar.

“Ju them vetëm se është aktiv, madje shumë aktiv, shumë sportiv, i ri dhe i ngjan Balotellit. Ndonjëherë frekuentohemi”, thotë ajo.

Ndërsa përsa i përket prostitucionit, ajo thotë se e ka nisur që në moshën 13 vjeçare dhe tani bën eskortën e luksit në hotele të nivelit të lartë. Përsa i përket tarifës, bëhet fjalë për 500 euro në 30 minuta, ndërsa nëse nis minuta tjetër, atëherë duhet të shtosh në kuletën e saj edhe 500 euro të tjera.

Djemtë duhet të bëjnë kujdes që të mos e pësojnë si lojtari i Milanit, transeksualët janë shtuar dhe mos u habisni nëse dilni me një femër dhe ju del e tillë./Joq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here