Blen një fustan të ri, nuk do ta besoni çfarë gjen brenda

FUSTANI-ZARANjë 24 vjeçare nga Manhatan ka mbetur pa fjalë, kur brenda fustanit të blerë me ulje në një dyqan Zara ka gjetur një mi të dekompozuar.

Cailey Fiesel e kishte blerë disa javë më parë fustani, për ta veshur në punë.

Kliko per me shume info

“Kur mbërrita në zyrë ndjeva një erë shumë të keqe të vinte nga fustani. Ndjeja se diçka po më jepte kruarje në këmbë, por nuk po doja ta besoja se gjeta një mi të dekompozuar në veshjen time” tha vajza.

LEXO EDHE:  Pesë kuriozitete shkencore për dashurinë

Ajo ka ngritur një çështje gjyqësore ndaj kompanisë Zara.

Ndërkohë avokatët e kompanisë së njohur të modës, kanë pranuar se janë në dijeni të çështjes dhe se po bëjnë hetimet e nevojshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here