Bleu një fustan Zara, ajo që gjeti në fustan do ju trondisë(Foto)

untitledNjë ngjarje e pazakontë regjistrohet në New York, SHBA. Bëhet fjalë për një 25 vjecare e cila tregon se muaj më parë bleu një fustan Zara, 40 dollarë në Connecticut, dhe brenda saj ishte qepur një mi. Duke shpjeguar tmerrin që kishte kaluar, ajo tregon dhe turpin që kishte kaluar në punë. Ajo tregons e javë më vonë e veshi fustanin për herë të parë në punë kur vuri re një erë të rëndë që vinte prej tij. Pavarësisht lëvizjeve që ajo bënte në zyrë nuk mundi të largonte erën e keqe nga vetja, të paktën kështu shkruhet në padinë që është drejtuar në Gjykatën e Lartë.

Në etiketën e veshjes shkruhet se fustani është prodhuar në Turqi, ndërkohë që një zëdhënës i kompanisë Zara në SHBA ka deklaruar se janë duke hetuar mbi çështjen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...