Shoferi harron të ngrejë frenat e dorës, befasuese cfarë ndodh më pas

Një person që ka ndaluar automjetin e tij për të tërhequr para nga një bankomat në rrugë ka harruar dicka mjaft të rëndësishme.Ai ka harruar “Frenat e dorës”.
Në këtë kamera duket momenti kur makina nis të lëvizë vetë dhe bie në anën tjetër të rrugës.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

seksss

Studimi që do t’ju habisë, ja si arrihet orgazma me ndihmën e çorapeve

A keni menduar ndonjëherë se mbajtja apo jo e çorapeve kur bëni ...