Publikohen fotot nudo të ministres së Integrimit: Janë art!

ministrja-nudoPërpjekjet e Ukrainës për t’u bashkuar me BE-në morën një tjetër ‘impuls’ pasi u publikuan fotot nudo të zëvendësministres së Brendshme.

Anastasia Deeva është vetëm 24 vjeç dhe emërimi i saj ne detyren publike, u kritikua ashpër në Kiev, pasi u tha se është shumë e re.

Ministri i Brendshëm, Arsen Avakov mbrojti ministren e Integrimit, duke thënë se kritikët e saj ose janë aseksualë, ose janë të fiksuar pas moralit.

Ai tha se ato janë foto private dhe janë bërë gjatë kohës kur ajo ishte studente. Ministria ka mohuar zërat se ajo është në lidhje me ministrin e Brendshëm.

Vajza e edukuar në Britani thotë se fotot nuk janë porno, por janë artistike.Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.