Fotoja më e bukur e 28 nëntorit (Foto)

fotoja-me-e-bukurFestat e nëntorit po urohen ndryshe. Një prej fotove më domethënëse të publikuara për këtë festë, cilësohet nëj foto bardhë e zi. Saranda Shala ka pasur guximin e jashtëzakonshëm dhe të paprecedentë kur në vitin 2012 me rastin e 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë pozoi nudo.
Por, jo sikurse të tjera femra shqiptare, dikur supermodelja shqitpare u tregua një artiste e vërtetë, duke mos treguar asnjë detaj tjetër të parëndësishëm duke u përkulur për të formësuar shqiponjën dykrenare me duar të ngritura lart, transmeton “Telegrafi”.
Kjo vepër mjeshtërore u realizua nga një prej fotografëve më emblematikë të kësaj fushe, Arton Humolli, i cili kaherë ka ditur të realizojë vepra të tilla të mëdha artistike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo që kjo vajzë bën me babain e saj, jep një mesazh shumë të fuqishëm, dhe merr zemrat e të gjithë shikuesve (Video)

Mesazhet sensibilizuese kohët e fundit janë të shumtë. Këtë herë, qëllimi i ...