E lagur dhe super-seksi, ja fotot e modeles që i “cmend” të gjithë!

modelja-cmendKanë kaluar tanimë dy muaj që Jason Derulo është ndarë nga Daphne Joy, me të cilën qëndroi më pak se një vit
29 vjeçarja vazhdon t’i tregojë këngëtarit se çfarë ai ka humbur.

Në disa foto të reja në Las Vegas, bukuroshja e cila duket se po shijon jetën si një beqare me mikeshat e saj, ka shfaqur trupin perfekt me kostum banje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lorik Cana zbulon pasionin e tij të ri

Momentalisht ai po bën një pushim nga angazhimet profesionale. Lorik Cana përveçse ...