Foto që do t’ju vrasë shpirtin, ja gjendja e 7- vjeçares me kancer(Foto)

1Një vogëlushe rreth moshës 7-vjec vuan nga kanceri. Ajo që e ka bërë të njohur këtë lajm, është se babai i saj Andrew Broën ka bërë një fotografi që do t’ju prekë shpirtin. Është një foto e vajzës së tij në profil dhe nga lart, ku duket qartë që vajzës i ka mbetur vetëm një fije qërpik. Në atë foto tregohet shumë dhimbje dhe vuajtje. Po ashtu ai ka treguar dhe foto të tjera ku duket qartazi gjendja e vogëlushes./lajmifundit.al/

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...