Poston foto nudo, qytetarët shpërthejnë ndaj gruas së zv/ministrit

gruaja-zv-ministritPushimet e luksit të bashkëshortes së zv/ministrit rus të mbrojtjes në Rusi janë kthyer në temë debati, ku shumë kanë kërkuar edhe ndëshkim të rëndë zyrtar ndaj tij.

Svetlana Zakharova është gruaja e zv/ministrit Timur Ivanov, ka publikuar në rrjetet sociale foto nga pushimet e saj në një ishull tropikal.

Kliko per me shume info

Kjo ka bërë që shumë komentues ta kritikojnë për jetën e saj të luksit. “Të paktën tani ushtarët e dinë se për luksin e kujt po paguajnë me jetën e tyre në Siri dhe Ukrainë”, shkruan një prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Në pritje të një bebi...? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet

Ndërsa shumë të tjerë janë acaruar edhe më tej me statusin e Zakharovas, e cila është edhe pronare e një butiku.

“Sot ti nuk ke kohë, nesër nuk do të kesh as energji, në ditën pas të nesërmes nuk do të jesh më. Mjaft e shtytë, jetoni tani”, shkruante Zakharova.tch

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here