Publikohet foto e rrallë, De Biasin se keni parë kurrë kështu!

de-biasi-veshjePas pajisjes me pasaportë shqiptare, Gianni De Biasi ka veshur një kostum popullor duke u bërë shqiptar i vërtetë.

Piktori i njohur Sali Shijaku ka postuar një foto me trajnerin, i cili ka veshur një veshje tradicionale popullore shqiptare të Jugut.

Pas pasaportës dhe kualifikimit në Euro 2016, ky është një tjetër gjest i trajnerit që i rrit përkrahjen në Shqipëri, por që aktualisht është në shënjestër nga opinioni sportiv për zgjedhjet për ndeshjen me Izraelin dhe lojën në eliminatoret e botërorit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...