Publikohet foto e rrallë, De Biasin se keni parë kurrë kështu!

25
Kliko per me shume info

de-biasi-veshjePas pajisjes me pasaportë shqiptare, Gianni De Biasi ka veshur një kostum popullor duke u bërë shqiptar i vërtetë.

Piktori i njohur Sali Shijaku ka postuar një foto me trajnerin, i cili ka veshur një veshje tradicionale popullore shqiptare të Jugut.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Pas pasaportës dhe kualifikimit në Euro 2016, ky është një tjetër gjest i trajnerit që i rrit përkrahjen në Shqipëri, por që aktualisht është në shënjestër nga opinioni sportiv për zgjedhjet për ndeshjen me Izraelin dhe lojën në eliminatoret e botërorit.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here