Dëgjonte zëra në kokë që i thoshin se foshnja ishte djall, bën diçka të tmerrshme

depresioni-798x350Një nënë e re vrau foshnjën e saj 6-javësh për shkak se kishte dëgjuar disa zëra në kokë.

Sipas dëshmisë që gruaja kishte dhënë në gjykatë, ajo dëgjonte disa zëra në kokë që i thonin se foshnja e saj ishte djall.

26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, vuante nga një sëmundje e rrallë mendore e njohur si halucinacionet Capgras, gjë që çoi në therjen e foshnjës së saj. Ajo deklaroi se disa javë pas lindjes ishte bërë anksioze dhe depresive.

Bashkëshorti i saj kur kishte hyrë në dhomë e kishte gjetur fëmijën të mbuluar në gjak duke mos i besuar dot syve dhe dukë pësuar tronditjen më të madhe në jetë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e paftuar i hyn në emision LIVE, mes lotësh tregon arsyen

Moderatori shqiptar nga Kosova Shpëtim Desku është përballur me një të papritur ...