Bllokimi e autostradës, vonohen 13 fluturime në aeroportin e Rinasit

tirane-durres13 fluturime ajrore nga Rinasi drejt destinacioneve italiane dhe Frankfurtit janë vonuar me nga 1-5 orë si pasojë e kushteve të sotme meteorologjike.

Janë vonuar me nga 1 orë e 30 min, fluturimet nga Rinasi drejt Bergamos, Pizës, Peruxhias, Frankfurtit, Torinos, Milanos, dhe 5 orë Rinas-Bolonjë.

Shumë udhëtarë mbërritën me vonesë në Aeroportin e Rinasit si pasojë e bllokimit të autostradës Tiranë-Durrës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Operacion antidroge në Athinë, sekuestrohen lëndë narkotike, në pranga shqiptari

Një 51- vjeçar nga Shqipëria përfundoi në pranga pasi iu gjet një ...