Flori Mumajezi bëhet baba? (Foto)

UntitledI shumë njohuri dhe shumë preferuari nga të gjithë, Flori Mumajezi shokon fansat në Instagram. Me një video të postuar, shihet barku i një gruaje shtatëzënë dhe telefoni me muzikë. Në përshkrim, ai shkruan: “Emocionuese, deri në ngjethje. Më mirë ta njohë botën nga jashtë që tani me muzikë”.
Ndonëse nuk jemi të sigurtë kush është ajo, ndoshta një mike, e afërm, apo mund të jetë gruaja e Florit?!

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

madonna-martese

Madonna martohet për 150 mijë dollarë

Martesa e tyre zgjati vetëm katër vite, por që të dy janë ...