Flori Mumajezi bëhet baba? (Foto)

UntitledI shumë njohuri dhe shumë preferuari nga të gjithë, Flori Mumajezi shokon fansat në Instagram. Me një video të postuar, shihet barku i një gruaje shtatëzënë dhe telefoni me muzikë. Në përshkrim, ai shkruan: “Emocionuese, deri në ngjethje. Më mirë ta njohë botën nga jashtë që tani me muzikë”.
Ndonëse nuk jemi të sigurtë kush është ajo, ndoshta një mike, e afërm, apo mund të jetë gruaja e Florit?!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...