Kush e ka zhgënjyer Flori Mumajesin?

flor-mumajesiIshte bërë një kohë e gjatë që kantautori i njohur Flori Mumajesi nuk kishte publikuar një foto në profilin e tij në Instagram.

Më në fund Flori ka postuar një selfie ku shfaqet së bashku me këngëtaren Shkurte Gashi.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është përshkrimi që i ka bërë Flori fotos duke u shprehur se në ditët e sotme është e vështirë të kesh miq të vërtetë, sidomos kur bëhet fjalë për artistë.

Kush e ka zhgënjyer Florin?!

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artistet16

“Forbes”: Ja artistët me fitimet më të mëdha, shifra sensacionale

Këngëtarja amerikan, Taylor Swift dhe grupi “One Direction” si dhe këngëtarja britanike, ...