Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata i japin fund lidhjes së tyre?

elvana-floriPër Flori Mumajesin dhe Elvana Gjatën është folur shumë për një lidhje dashurie mes tyre.

Por, kohët e fundit Elvana ka zbuluar se nuk ka më as bashkëpunim në fushën e muzikës me Florin.

Kjo deklaratë u interpretua si ndarje e çiftit.

Ndërsa sot, Flori në një status në Facebook, flet për dashurinë.

Disa thonë: “Kush të do vërtetë do të kthehet”. Por e vërteta është: “Kush të do vërtetë nuk të braktis kurrë!”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...