Fitorja e Trump, flet Meta: Marrëdhëniet do jenë edhe më të mira

Rizgjedhja në krye të LSI-së, Meta ka një mesazh nga Gjermania për mbështetësitNjë urim për Trump ka dhënë dhe kryetari i vendit Ilir Meta. Ai duke uruar flet dhe për marrëdhënien që dy shtetet do të kenë. Sipas tij marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe SHBA me Trump presidenti do të jenë edhe më të mira.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Borchardt: Kanabisi rrezik për zgjedhjet, qarkullojnë 2 mld para të pista

Investimi i parave të kanabisit në zgjedhjet e ardhshme parlamentare është një ...