Pas humbjes me Flamurtarin, një tjetër lajm i keq vjen për Skëndërbeun

UntitledHumbjet e njëpasnjëshme të Skëndërbeut jën një lajm i keq padyshim si për tifozëtm lojtarët por dhe për trajnerin. E fundit humbje kjo me Flamurtarin i ka dhënë jetë një amullie të stërmadhe në shtëpinë e Skënderbeut. Bëhet fjalë nëse Agostineli do të mund të qëndrojë ende në stolin e korçarëve pas 4 javëve që nuk arrin dot të fitojë. Tekniku Italian qartazi pranon se pozitat e tij në klub janë zhbalancuar shumë pas ndeshjes së sotme. Në një intervistë të pas ndeshjes për Supersport, ai u shpreh: “E kuptoj që është moment i vështirë, por ndodh që pas një ore më merr presidenti dhe më thotë që nuk jam më. Unë kam ndërgjegjen e pastër, kam bërë maksimumin deri tani, nëse më jepet mundësia do të vazhdoj të jap maksimumin. Përveç impenjimit maksimal, nuk mund të bëj më shumë, pastaj nëse humbim apo fitojmë është çështje tjetër”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.