Fjolla Morina: Do doja të kisha një burrë si ti! Ja si i përgjiget Robert Aliaj

robert-aliajRrëfimi i anëtarit të jurisë në “Dance With Me” i ka prekur të gjithë.
“Unë kam bërë mamin për fëmijët e mi, nuk ka bërë punët që duhet të bënte një babi, por ato që bën një mami. E kam ushqyer çdo natë, i kam dhënë të pijë me biberon…. etj. E merrja erë çdo natë, o Zot çfarë kënaqësie është”-u shpreh Robert Aliaj.

Ndërkohë këngëtarja Fjolla Morina pasi ka dëgjuar këtë rrëfim është shprehur se do donte një burrë si Roberti.

““Robert,  unë do të kisha dasht me e pas një burrë si ti”- u shpreh Fjolla. Aliaj me humor i është përgjigjur se “në fakt mua më jep me qera Moza”.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...