Fjolla Morina si asnjëherë më parë, njihuni me pamjen më të fundit të saj(Foto)

fjolla-morinaBjondja më e preferuar në shqipër u bë brune. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën. Ajo lajmëron fansat nga instagrami se është kthyer në brune, dhe ata e kanë përgëzuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...