Fjolla Morina si asnjëherë më parë, njihuni me pamjen më të fundit të saj(Foto)

3
Kliko per me shume info

fjolla-morinaBjondja më e preferuar në shqipër u bë brune. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën. Ajo lajmëron fansat nga instagrami se është kthyer në brune, dhe ata e kanë përgëzuar.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here