E mirënjohura e skenës shqiptare kap gjoskin e Fjolla Morinës (Foto)

UntitledHalloween në Shqipëri duket se shkoii mirë. Në mesin e e festës kanë qenë dhe figura të njohura, si Fjolla Morina dhe Rovena Stefa. Duke pasur parasysh se që të dya njihen për provokimet që bëjnë, as mbrëmë nuk kanë munguar gjëra të tilla. Fjolla Morina e cila gjendet në Tiranë për ‘Dance with me’ e ka posutar një foto në rrjetin social Snapchat aty ku shihet se si kolegia e saj Rovena ia ka kapur gjoksin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...