Fitorja e Trump, shikoni reagimin ironik dhe poshtërues të reperit amerikan (Foto)

UntitledPas fitores së Trump, shumë këngëtar, aktorë janë shprehur ashpër ndaj presidentit më të ri të vendit të tyre. KËtë herë bëhet fjalë për Snoop Dogg, i cili në një foto në Instagram shkruan: “Sot është dita e dytë më e keqe pas asaj të 11 shtatorit për Amerikën”.
Vlen të përmenden që reperi ka qënë një ndër simpatizantët më të dukshëm të Hillary dhe kjo fitore e ka parë pak keq reperin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...