Vuri bast për Trumpin, e pabesueshme sa para fitoi ky biznesmen

biznesmen-bast-trumpNjë biznesmen ka arsye për të festuar edhe më shumë se të tjerët, pasi Donald Tramp fitoi zgjedhjet në SHBA. Manjati Vincent Tchenguiz kishte vënë bast për fitoren e Trampit dhe me të vërtetë që ia ka qëlluar.
Tchenguiz kishte vendosur 350 mijë paundë bast se do të fitonte Trampi dhe arriti të marrë 1.2 milionë paundë. Miliarderi ka thënë për “Metro” se habitet prej njerëzve që nuk arrijnë ta besojnë se fitoi Trampi, pasi e mendonte se ai do të ishte në krye të Shtëpisë së Bardhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here