Fitojnë para duke kryer marrëdhënie online, njihuni me historinë e çiftit

Kliko per me shume info

untitledNjë cift ka zgjedhur mënyrën më të mirë për të bërë biznes. Fitojnë para dhe ndjehen të lumtur. Bëhet fjalë për një cift, të cilët i kanë lënë qindra persona të panjohur t’i shikojnë në dhomën e tyre të ndejës përderisa ata kanë performuar një shou seksi para kamerave.
Nuk është që kjo i ka bërë milionerë, por një çift ka rrëfyer për ditën që e kanë zbuluar mënyrën e përsosur për ta kombinuar biznesin me kënaqësi. “Në dhomën e ndejës gjendemi vetëm ne, duke folur me një tufë të panjohurish të cilët brohorisin për ne”, ka treguar çifti anonimish për YourTango.
Çifti thotë se këtë ide e kanë marrë duke i shikuar çiftet tjerra duke bërë seks online.
Pavarësisht se 380 njerëz kishin qenë duke e shikuar shfaqjen e parë seksi të këtij çifti, ata kishin fituar vetëm 8 dollarë.
“Ne kemi fituar shumë më shumë se 8 dollarë. Ne kemi fituar më shumë dashuri për njëri-tjetrin duke shkuar në këtë aventurë së bashku”, tregojnë ata

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here